EnglishTurkish
EnglishTurkish

Hakkımızda

Değerli
Meslektaşlarımız / Ortaklarımız

Merkez ofisi Antalya’da bulunan ve turistik destinasyonların çoğunda irtibat ofisleri bulunan, yerel dostu bir seyahat acentesi olan “LEMKAY TOUR” ile Türkiye’yi ve ünlü misafirperverliğini deneyimleyin.

Tüm arazi düzenlemelerini, konferans gruplarını, her büyüklükteki kültürel, tarihi ve dini turları yönetme becerisine sahibiz. Esneklikle başarıya inanıyoruz… Turlarımız, ilgi alanlarınıza, gereksinimlerinize ve bütçenize göre özelleştirilebilir ve farklı yemek planlarını, orta kategoriden en üst kategoriye kadar otelleri, havaalanı transferlerini ve ulaşımı içerebilir.

Başarının deneyim, dürüstlük ve güvenilirliğe dayandığına inanıyoruz. Özellikle Hollanda ve Belçika’dan çeşitli tur operatörlerine hizmet sağlama konusunda uzmanlaşmış turizm endüstrisinde 30 yılı aşkın deneyim; ana hedefimiz olan;
Varıştan ayrılışa kadar Müşterinin konforu, güvenliği, mutluluğu ve toplam memnuniyeti
Türkiye’de müşterilerimizin beklentilerine uygun kapsamlı yüksek kaliteli hizmetler sunmaktan gurur duyuyoruz. Bunu başarmak için çok sayıda otel sözleşmesi yaptık ve çoğu turistik destinasyonda çok uygun otel fiyatları için pazarlık yaptık.

0 +

Yıllık Deneyim

0 +

Tur

0 %

Memnuniyet

Lemkay Beyanı

Lemkay Tour, çalışanlarımızın, müşterilerimizin ve faaliyet gösterdiğimiz küresel toplulukların çevresini, sağlığını ve güvenliğini korumaya kararlıdır. Sağlam çevre, sağlık ve güvenlik yönetimi uygulamalarını işimizin tüm yönlerine entegre ederek, gelecek nesiller için kaynakları korurken ve geliştirirken teknolojik olarak yenilikçi ürünler ve hizmetler sunabileceğimizin farkındayız. Lemkay Tour, çevre, sağlık ve güvenlik yönetim sistemlerimizde ve ürünlerimizin, süreçlerimizin ve hizmetlerimizin çevresel kalitesinde sürekli iyileştirme için çaba göstermektedir.

Sürdürülebilirlik Politikası

Lemkay Tour, hedef bölgelerinde öncü ve lider Seyahat Acentası olma vizyonuyla çalışmalarını sürdürmektedir. Şirket, bu vizyon doğrultusunda kurulduğu günden bu yana faaliyet gösterdiği ülke ve bölgelerde tüm paydaşları için maksimum değer yaratmayı, faaliyetlerinin çevresel etkilerini sınırlamayı ve toplumsal fayda sağlamayı hedeflemiştir. İklim değişikliği ve doğal kaynakların tükenmesi gibi sorunlar, farklı paydaşların birlikte hareket etmesini zorunlu kılarken, ekonomik ve sosyal değişimin etkileri geniş bir coğrafyaya yayılıyor. Gelecekte rekabetçi kalmak isteyen şirketlerin iş modellerini ve davranışlarını geliştirmeleri, daha katılımcı, şeffaf ve hesap verebilir, insana ve çevreye saygılı bir platforma doğru ilerlemeleri gerekiyor. Sürdürülebilir büyüme için gerekli olan ilkeler Şirket’in tüm faaliyetlerinin merkezinde yer almaktadır. Mevcut bilgi birikiminin Şirket içinde yaygınlaştırılması, ölçüm, raporlama ve geliştirme çalışmalarının koordineli bir şekilde yürütülmesi amacıyla aşağıdan yukarıya ve disiplinler arası bir organizasyon yapısı oluşturulmuştur.